hizmetlerimiz

bu bizim yaptığımız şey

Proje Planlama ve Kod Yazma.

Planlama, hayattaki başarının temelidir ve bu nedenle tüm projelerimizde attığımız ilk adım, bir eylem planı ve bir zaman planı geliştirmektir.
Ardından projeyi mini görevlere bölüyoruz. Bu küçük görevler arasında grafik tasarım, proje yapısal tasarımı, proje kodlaması vb.

Ayrıca her proje için harcanan süreyi ve genel olarak projenin büyüklüğünü tahmin ederek ve proje kodunu belirli bir programlama dilinde yazmak gibi özel istekler varsa veya diğer özel istekler varsa projenin maliyetini de hesaplıyoruz. .

Yaptığımız diğer bir şey, çeşitli programlama dillerinde mevcut bir kodu/projeyi, kodu ve web sitesini veya sayfaları değiştirmek ve/veya geliştirmektir.

Web Sitesi Oluşturma ve Yönetimi.

Web siteleri oluşturmak ve yönetmek, sunduğumuz en iyi hizmetlerden biridir. Web siteleri oluşturmak yaratıcılık gerektirir çünkü siteniz ne kadar farklı ve benzersiz olursa, akıllı ve yaratıcı bir yolla o kadar fazla müşteri ve müşteri çekebilirsiniz. Bu nedenle, uzmanlarımız her seferinde ve oluşturdukları her sitede biçim ve etkinlik açısından daha yaratıcı oluyorlar.

Web sitelerimizi dünyanın en güçlü ve bilinen sistemi olan wordpress sisteminde kuruyoruz. Kuruluşların siteleri, eğitim siteleri, ticari ve kâr siteleri gibi çok amaçlı web siteleri oluşturmak için wordpress kullanıyoruz ve oluşturduğumuz siteler küresel ve yerel ödeme yöntemlerine karşılık geliyor.

Our sites correspond to Woocommerce and PayPal.
The editing of the websites created by us is super easy because it is all managed with Elementor plugin (drag and drop).

Pazarlama

Pazarlama, yeni müşteriler edinmenin yollarından biridir. Facebook, Instagram Twitter ve Snapchat gibi sosyal medya sitelerinde pazarlama yapmanıza yardımcı oluyoruz.
ayrıca Google, Yahoo, Bing ve Yindex gibi bilinen arama motorlarında pazarlama yapmanıza yardımcı olmayı teklif ediyoruz.
Sağladığımız bir diğer hizmet ise pazarlamada kullanılmak üzere reklam tasarlamaktır. Video reklamlar, resimler oluşturarak fikrinizi en iyi şekilde görmenize yardımcı olabilecek tasarımcılarımız var. Ayrıca VoiceOver yapıyoruz.

Harika bir fikrin var mı?

Hizmet Talebi

Başarınıza bir tık uzaktasınız. Sağdaki düğmeye basın ve bize harika fikrinizden bahsedin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Şimdi bize ulaşın.

Scroll to Top